Nabízíme současné výtvarné umění,

ručně malované obrazy a to originály od současných českých autorů.

Motivem jsou abstrakce, akt, krajina, zátiší, portrét, figura. Na jedné straně je pouze umění, výtvarník, malíř jeho malba a na té druhé, je prodej obrazů.

Každý z nás vnímá výtvarné umění jinak, někdo jako vhodný dárek, jiný jako možnost si zkrášlit svůj domov, kancelář nebo sídlo firmy. Na našich stránkách jsou originální, ručně malované obrazy, které si můžete prohlédnout na našich webových stránkách, nebo přímo v naší galerii, kde je možné je i přímo zakoupit.

Další možností je si obraz nechat zaslat přímo na svojí adresu. Ještě nabízíme službu, že vámi vybrané obrazy vám můžeme přivést přímo na vámi určené místo.

Galerie XXL nabízí převážně současné české umělce. Mezi které patří, Anlaufová Jitka, Besta Pavel, Císařovský Tomáš, Daněk Zdeněk, David Jiří, Drahotová Veronika, Fexa Marek, Franta Roman, Houska Jiří, Hrbek Matouš, Hudziec Roman, Chlup Jan, Jiřičková Alexandra, Lacko Martin, Lamr Aleš, Načeradský Jiří, Novák Rostislav, Novák Vladimír, Ondroušková Zuzana, Orlita Lukáš, Perič MIlan, Petrbok Jiří, Rittstein Michael, Říhová Alžběta, Salák Milan, Samec Jan, Spěváček Jan, Spěváčková Eva, Sýkora Zdeněk, Šrajerová Nikola, Trabura Roman, Valečka Jaroslav, Varadiová Markéta, Vojnarová Jana, Vosecký Ivan, Zvěřinová Lenka.