Prodej obrazů renomovaných autorů: Rittstein Michael, David Jiří, Valečka Jaroslav, Petrbok Jiří, Císařovský Tomáš, Lamr Aleš, Trabura Roman, Salák Milan, Daněk Zdeněk, Houska Jiří, Franta Roman, Fexa Marek, Načeradský Jiří, Novák Rostislav, Novák Vladimír, Příkaský Pavel, Spěváček Jan, Vosecký Ivan, Zvěřinová Lenka, Besta Pavel, Drahotová Veronika, Hudziec Roman, Chlup Jan, Jiříčková Alexandra, Orlita Lukáš, Ondroušková Zuzana, Perič Milan, Říhová Alžběta, Spěváčková Eva, Šrajerová Nikola, Váradiová Markéta, Vojnárová Jana
Objednat+420 775 706 023

Jak nakupovat v GALERII XXL

Je to velmi jednoduché. Patrně pro zájemce bude zásadní cena obrazu. Vzhledem k tomu, že ceny obrazů lze zjistit pouze na dotaz, vytvořili jsme pro Vás pohodlné řešení formou SMS. Cenu je možné se dozvědět zasláním sms ve tvaru – příjmení autora a název díla a odeslat na tel. 775 706 023, následně v krátké době obdržíte cenu tohoto obrazu. Další možností, jak zjistit cenu obrazu najdete přímo na našem webu, kde stačí vyplnit – DOTAZ NA CENU – zde můžete vyplnit pouze základní údaje ( orámováno červeně ) a v co nejkratší době obdržíte na váš e-mail cenu obrazu.

Jestli vás cena zaujme, máte další možnosti.

Pokud rukopis autora neznáte, tak je dobré se na něj přijet podívat a pokud se vám obraz bude líbit, tak je možné si ho zakoupit a od nás přímo odvést. ( Upozornění – platební karty nepřijímáme 🙁 ).

V případě, že osobní prohlídku nevyžadujete a obraz si chcete zakoupit, tak Vám ho můžeme zaslat přes Českou poštou, s kterou máme nejlepší zkušenosti. V takovém případě máte dvě možnosti platby:

1) Obraz je možné zaslat na dobírku, přitom účtujeme – poštovné, balné, přepravu na poštu, pojištění a cenu dobírky. To se pohybuje kolem 350 Kč podle velikosti obrazu.

2) Zaplatit přes účet, spolu s poplatkem za poštovné, balné, přepravu na poštu a pojištění.  Po připsání částky na náš účet, obraz do 3 dnů odešleme na vaši adresu.

Vidíte, jak je snadné si udělat radost při koupi obrazu v naší galerii.

 

WordPress Image Lightbox