Jak nakupovat v GALERII XXL

Je to velmi jednoduché. Patrně pro zájemce bude zásadní cena obrazu. Vzhledem k tomu, že ceny obrazů lze zjistit pouze na dotaz, vytvořili jsme pro Vás pohodlné řešení formou SMS. Cenu je možné se dozvědět zasláním sms ve tvaru – příjmení autora a název díla a odeslat na tel. 775 706 023, následně v krátké době obdržíte cenu tohoto obrazu. Další možností, jak zjistit cenu obrazu najdete přímo na našem webu, kde stačí vyplnit – DOTAZ NA CENU – zde můžete vyplnit pouze základní údaje ( orámováno červeně ) a v co nejkratší době obdržíte na váš e-mail cenu obrazu.

Jestli vás cena zaujme, máte další možnosti.

Pokud rukopis autora neznáte, tak je dobré se na něj přijet podívat a pokud se vám obraz bude líbit, tak je možné si ho zakoupit a od nás přímo odvést. ( Upozornění – platební karty nepřijímáme 🙁 ).

V případě, že osobní prohlídku nevyžadujete a obraz si chcete zakoupit, tak Vám ho můžeme zaslat přes Českou poštou, s kterou máme nejlepší zkušenosti. V takovém případě máte dvě možnosti platby:

1) Obraz je možné zaslat na dobírku, přitom účtujeme – poštovné, balné, přepravu na poštu, pojištění a cenu dobírky. To se pohybuje kolem 350 Kč podle velikosti obrazu.

2) Zaplatit přes účet, spolu s poplatkem za poštovné, balné, přepravu na poštu a pojištění.  Po připsání částky na náš účet, obraz do 3 dnů odešleme na vaši adresu.

Vidíte, jak je snadné si udělat radost při koupi obrazu v naší galerii.

 

WordPress Image Lightbox