Prodej obrazů renomovaných autorů: Rittstein Michael, David Jiří, Valečka Jaroslav, Petrbok Jiří, Císařovský Tomáš, Lamr Aleš, Trabura Roman, Salák Milan, Daněk Zdeněk, Houska Jiří, Franta Roman, Fexa Marek, Načeradský Jiří, Novák Rostislav, Novák Vladimír, Příkaský Pavel, Spěváček Jan, Vosecký Ivan, Zvěřinová Lenka, Besta Pavel, Drahotová Veronika, Hudziec Roman, Chlup Jan, Jiříčková Alexandra, Orlita Lukáš, Ondroušková Zuzana, Perič Milan, Říhová Alžběta, Spěváčková Eva, Šrajerová Nikola, Váradiová Markéta, Vojnárová Jana
Objednat+420 775 706 023

Smutná zpráva pro milovníky umění – ukončen prodej obrazů pana prof. ak. mal. Michaela Rittsteina.


Warning: file_get_contents(https://www.iplocate.io/api/lookup/3.238.95.208): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 429 Too Many Requests in /u2/www/galeriexxl_cz/data/wp/wp-content/plugins/rms_visited_statistics/include/functions_front.inc.php on line 16

Už delší dobu jsem cítil, jak pan Rittstein je unavený z poptávek na jeho obrazy. I když to byl pro mě obchod, tak jsem se vždy snažil poptávajícím vyjít vstříc a musím i potvrdit, že i pan Rittstein. V poslední době to již bylo až únavné pro nás oba reagovat na poptávku a přehnané požadavky zájemců o koupi obrazu. Většinou jsem i upozorňoval, že pana Rittsteina nic nenutí prodávat, že ty peníze, které jsou pro mnohé lidi jediným smyslem života on nepotřebuje. Chce radši svůj klid a pohodu na malování.

Za ty dlouhá léta, co spolu spolupracujeme bylo každé setkání s ním pro mě radost a příjemné několika hodinové povídání. A proto i když spousty milovníků umění touto zprávou nepotěším, musím sdělit informaci, že pan Rittstein se rozhodl prodej svých obrazů zastavit, jestli napořád, to teď nevím, ale v současné době jeho nabídku obrazů stahujeme.

Ani já prodej obrazů nedělám kvůli zisku, ale pro radost. Jak říkám víc řízků nesním a život je o jiných hodnotách. A tak se těším na setkávání s panem Rittsteinem, které už bude jen o jeho malování a nebudeme muset řešit poptávky na obrazy.

Tímto mu přeji spoustu klidu na malování a hlavně hodně zdraví.

Ladislav Paur

WordPress Image Lightbox