Prodej obrazů renomovaných autorů: Rittstein Michael, David Jiří, Valečka Jaroslav, Petrbok Jiří, Císařovský Tomáš, Lamr Aleš, Trabura Roman, Salák Milan, Daněk Zdeněk, Houska Jiří, Franta Roman, Fexa Marek, Načeradský Jiří, Novák Rostislav, Novák Vladimír, Příkaský Pavel, Spěváček Jan, Vosecký Ivan, Zvěřinová Lenka, Besta Pavel, Drahotová Veronika, Hudziec Roman, Chlup Jan, Jiříčková Alexandra, Orlita Lukáš, Ondroušková Zuzana, Perič Milan, Říhová Alžběta, Spěváčková Eva, Šrajerová Nikola, Váradiová Markéta, Vojnárová Jana
Objednat+420 775 706 023

To se potom provozuje galerie.

Zdroj: PARLAMENTNÍ LISTY – Fotbal na Slávii? Poslední kapka. Dvořák z ČT musí být odvolán. Je tu petice a rychle roste.

Zde se pak dočtete následující: Další šmouhou na štítu ředitele Dvořáka je podle autora a signatářů petice také fakt, že v České televizi, jako instituci veřejné služby, je roky tolerována propagace jisté Leica Gallery, instituce přímo propojené s Dvořákovou manželkou. O této Leica Gallery, podle petice, ČT již odvysílala minimálně desítky pozitivně laděných reportáží, rozhovorů a spotů.

Přestal jsem už řešit, že přítelkyně vlivných politiků si zakládají galerie. Také, že komise na MK, která uděluje granty je dává svým kamarádům, a to že politici prodávají svoje obrazy za statisíce ????

Jen se divím, že nikomu nedochází, jak je potom jednoduché přes tyto instituce být vděčný za službičky a moderním způsobem uplácet. A pak spousty začínajících sběratelů kupují díla, které ani nemají takovou cenu, jelikož jsou ovlivněni a vtaženy do korupční hry skupinky rádoby vyvolených. V dnešní hektické době lidi nemají čas sledovat trh se současným uměním, a tak dají na mediální lumpárnu a nechají se ovlivnit zkorumpovanými médii. Je to přeci jen tržní hospodářství, jako vždy v první řadě jde jen o peníze a už je jedno, že tím trpí pravé umění.

Proto je jistější důvěřovat již zavedeným galeriím a autorům, kteří již na poli umění něco dokázali.

WordPress Image Lightbox