Prodej obrazů renomovaných autorů: Rittstein Michael, David Jiří, Valečka Jaroslav, Petrbok Jiří, Císařovský Tomáš, Lamr Aleš, Trabura Roman, Salák Milan, Daněk Zdeněk, Houska Jiří, Franta Roman, Fexa Marek, Načeradský Jiří, Novák Rostislav, Novák Vladimír, Příkaský Pavel, Spěváček Jan, Vosecký Ivan, Zvěřinová Lenka, Besta Pavel, Drahotová Veronika, Hudziec Roman, Chlup Jan, Jiříčková Alexandra, Orlita Lukáš, Ondroušková Zuzana, Perič Milan, Říhová Alžběta, Spěváčková Eva, Šrajerová Nikola, Váradiová Markéta, Vojnárová Jana
Objednat+420 775 706 023

Nejprestižnější autoři v České republice

Záplava stále nových a nových jmen na poli umění přibývá, což je známkou rozvoje společnosti a to je velmi přínosné. Nesmíme však zapomínat na jména umělců, kteří svou dřinou, cílevědomostí a především nadáním přispěli k rozkvětu umění a kultury v naší zemi. Jména jako Rittstein, David, Císařovský, Petrbok, Lamr, Trabura, Valečka, Novák a další jsou pojmem, a proto je velmi důležité, abychom tyto velikány českého umění patřičně prezentovali. Galerie XXL v Hříškově má ve svém depozitáři obrazy těchto umělců a prostřednictvím mediálních kanálů se snaží o co největší záběr prezentace.

Pojďte společně s námi přispět k pozvednutí povědomí o současném výtvarném umění a dejte typ svým přátelům a známým o nabídce naší galerie. Pomůžete nám tím k rozvoji naší galerie. Hodně věcí je v dnešní době z větší části o penězích a protože nežijeme z grantů ani žádného příspěvku pouze jen z prodeje, tak každá pomoc je vítána. Věříme tomu, že pokud bude zájem o umění , tak to s námi, jako lidmi nebude ještě tak špatný.

WordPress Image Lightbox